Zarges CZ – žebříky, pojízdné lešení a přepravní bedny (Hlavní město Praha - Braník)

Pojízdné hliníkové lešení, hliníkové bedny a přepravky

Pro úkoly ve výškách si najděte profesionální pomoc. Naše společnost je lídrem evropského trhu s technikou pro práci ve výškách. Vyrábíme pojízdné lešení, žebříky, pracovní plošiny, štafle, schůdky, přechody a podesty. Dále v našem sortimentu naleznete šachtové poklopy a přepravní hliníkové bedny.

tel:
+420 244 464 244
fax:
+420 244 464 244
e-mail:
praha@zarges.cz
web:
www.zarges.cz
youtube:
www.youtube.com/ZargesTubesca
  • Branická 36/83
  • Hlavní město Praha - Braník
  • 147 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

To nejlepší pro práci ve výškách

Ve své výrobě zúročujeme více než osm desetiletí sbírané zkušenosti se zpracováním hliníku a produkcí výrobků z jeho slitin. Proto naše společnost figuruje v celé Evropě jako synonymum špičkové kvality a bezpečnosti při práci ve výškách od konstrukce po konečnou detailní úpravu. Naše žebříky, pracovní plošiny i lešení splňují všechny příslušné normy a bezpečnostní předpisy. Jejich vysoký standard kvality potvrzuje i certifikát DN ISO 9001/EN 29001. Sortiment výrobků je koncipován pro využití v nejrůznějších oblastech průmyslu i služeb.

Práce ve výškách – pojízdné lešení, pracovní plošiny a žebříky

Vedoucí postavení na evropském trhu s technikou pro práci ve výškách nám zajišťuje produkce více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin či schodů. Například pojízdné lešení vyrábíme ve dvou kategoriích, lehké montážní pojízdné lešení nebo profesionální lešení, a několika šířkách i délkách. Na všechny naše výrobky pro práci ve výškách je možné dokoupit další jednotlivé díly, které máme skladem. Naše hliníková lešení jsou mnohostranně využitelná, proto je v současnosti používají průmyslové firmy, armáda i poskytovatelé služeb.

Logistika a přeprava zboží

Nejsme jen výrobci pracovních plošin a lešení, ale specializujeme se rovněž na logistické systémy. Proto v naší produkci nechybí hliníkové bedny a přepravky, které jsou vyhledávaným prostředkem pro balení a přepravu elektroniky či citlivých materiálů. Naše přepravní bedny využívají výjimečných vlastností hliníku, tedy pevnosti, odolnosti a zároveň nízké hmotnosti a vodotěsnosti i magnetické netečnosti. Takové přepravní bedny jsou jistotou spolehlivé ochrany cenných i citlivých přístrojů. Dodáváme mnoho typů od jednoduché řady po složitější přepravky.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.